Strona główna » Z życia wzięte » Doradca finansowy w Gdańsku

Doradca finansowy w Gdańsku

17 lutego 2008, 09:31:15

Dla tych co jeszcze nie wiedzą, to w grudniu kupiliśmy mieszkanie. Wiązała się z tym konieczność załatwienia sobie kredytu na ten cel. Formalności było co nie miara. Dodatkowych atrakcji dostarczała koniecznosć zdobycia kredytu w okresie okołoświątecznym i okołosylwestrowym, co jak można domyśleć się dzieje się w tempie co najmniej dwukrotnie wolniejszym niż zwykle. A tutaj wielkimi krokami zbliża się termin wpłaty pierwszej transzy.

Na szczęście, jakiś mądry człowiek wymyślił doradców finansowych, którzy za darmo pomogą wybrać i załatwić kredyt. No, może nie tak całkiem za darmo, gdyż dostają prowizję od banku ;). W każdym razie nas jako zainteresowanych nic to nie kosztuje.

W tym miejscu osobom mieszkającym w Trójmieście i okolicach i mających przed sobą podobne wyzwanie chciałbym polecić doradcę finansowego z Expandera, a mianowicie Magdalenę Goroszko. Jest ona doradcą ze wszech miar kompetentnym, umiejącym kompleksowo doradzić w sprawie wyboru rodzaju kredytu mieszkaniowego, jak też i najtańszego banku. Ponadto jak trzeba, to potrafi poruszyć "wszystkich świętych", żeby przyspieszyć moment podpisania umowy z bankiem i wypłaty transzy. Jakby ktoś chciał skorzystać z jej usług, to można ją znaleźć w biurze Expandera w Gdańsku-Wrzeszczu przy ulicy Miszewskiego. Można się też powoływać na moje polecenie (szczegóły via jabber), pani Magda dostanie wtedy większą prowizję za sprzedaż kredytu ;).

Kategorie: Z życia wzięte Trackback URL

Dodaj komentarz do “Doradca finansowy w Gdańsku”